100mega.cz

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky - přehled (otevřít plné znění)

Základní ustanovení
Partnerem 100MEGA Distribution s.r.o. se rozumí fyzická nebo právnická osoba obchodující s výpočetní a telekomunikační technikou a elektronikou, která podepíše s 100MEGA Distribution s.r.o.  Smlouvu o obchodní spolupráci.

Cenové kategorie a kredit
Partnerovi je v závislosti na množství odebraného zboží přidělena cenová kategorie, která určuje, za jaké ceny Partner nakupuje. 100MEGA Distribution s.r.o. může Partnerům s dobrou platební kázní poskytnout kredit. Kredit znamená, že 100MEGA Distribution s.r.o. do určité stanovené výše nepožaduje při odběru zboží platbu předem, nebo při převzetí zboží.

Ceny zboží
Aktuální ceny zboží jsou dostuné na webových stránkách 100MEGA Distribution na adrese B2B portálu b2b.100mega.cz po přihlášení přiděleným uživatelským jménem a heslem. Přihlašovací údaje jsou Partnerovi poskytnuty po registraci.

Speciální nabídky
Pro registrované Partnery jsou na B2B portálu zveřejněny seznamy probíhajících akčních nabídek a slevových akcí. Partnerům jsou průběžně zasílány nabídky emailem.

Platební podmínky
U Partnerů, kterým je přiznán Kredit, bude odebrané zboží vyúčtováno formou daňového dokladu . faktury (dále jen faktura). |Faktura je odeslána Partnerovi dle domluvy elektronicky, nebo fyzicky se zbožím. Partner má rovněž možnost dokumenty stahovat elektronicky po přihlášení do B2B portálu.

Objednávka
Objednávat zboží je možno prostřednictvím portálu na adrese b2b.100mega.cz nebo telefonicky s přiděleným obchodníkem.

Termín dodání
Obvyklý termín dodání je uveden v B2B portále u každé položky zboží. Zboží bude dodáno v nejkratším možném termínu.

Způsob dodání, doprava
V košíku objednávky je v závislosti na typu a povaze zboží nabízen seznam dostupných způsobů přeprav, včetně jejich jednotlivých cen. 

Vrácení zboží
Vrácení zboží do 100MEGA Distribution s.r.o. je možné učinit pouze po předchozím schválení přiděleným obchodníkem.

Reklamace
Partner uplatňuje reklamaci vadného zboží online přes B2B portál, emailem, či osobně. Doručení zboží k reklamaci je na vlastní náklady Partnera. Některé typy či značky zboží je nutné reklamovat v servisních centrech značky. Více informací o podmínkách najdete v Reklamačním řádu.

Osobní údaje
Osobní údaje využívá 100MEGA Distribution k plnění smlouvy s Partnerem. Údaje jsou použity pro podporu zákaznického vztahu a nejsou poskytovány třetím stranám bez souhlasu Partnera.


Plné znění Obchodních podmínek

Kreditní podmínky

Vážení zákazníci,
Vzhledem k aktuální situaci a šíření nemoci způsobené virem Covid-19, bychom Vás rádi informovali o provozu naší společnosti.

MÁME OTEVŘENO a jsme připraveni i nadále dodávat naše produkty a poskytovat Vám v maximální míře své služby jako doposud.

Vážíme si Vašeho zdraví i zdraví našich pracovníků, a proto se snažíme omezit možnosti vzájemného fyzického kontaktu na mimimum.

Žádáme Vás abyste:
pro objednávání zboží, zasílání poptávek, nabídek a pro komunikaci s našimi pracovníky využívali primárně naše e-shopy, popřípadě kontaktovali naše obchodníky telefonicky.
omezili na maximální možnou míru osobní odběr zboží, pokud je to možné
dopravy fungují zcela běžně; pro Prahu a Brno samozřejmě dále funguje i kurýrní služba
omezili na maximální možnou míru osobní předávání a vyzvedávání čehokoliv - např. reklamací, pokud je to možné

Pokud bude nezbytně nutná Vaše osobní přítomnost na našich pobočkách, žádáme Vás o striktní dodržován těchto opatření:
dodržujte prosím bezpečnostních odstup.
obslouženi budou pouze zákazníci, kteří budou mít na obličeji ochrannou roušku, respirátor nebo jiný prostředek na ochranu úst.
vzhledem k tomu, že do odvolaní nelze na pobočkách platit hotově ani kartou, lze tedy platby provést pouze bezhotovostně převodem na účet.
před vyzvednutím si prosím ověřte u svého obchodníka, že platba dorazila.
upozorňujeme, že z důvodu nařízení vlády, NENÍ MOŽNÝ OSOBNÍ ODBĚR u jakéhokoliv MALOOBCHODNÍHO PRODEJE